Najlepszy na świecie specjalista od motywacji

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam najlepszego na świecie specjalistę do spraw motywacji. Być może dla niektórych z Was wskazanie właśnie tej osoby jako największego na świecie specjalisty do spraw motywacji może okazać się wyborem kontrowersyjnym, ale jestem przekonany, że zrozumiecie dlaczego wybrałem właśnie tę osobę. Mam nadzieję, że wpis ten pomoże zwłaszcza osobom, które mają trudności z motywacją.

 

Zanim powiem kto to taki, chciałbym zaznaczyć, że jest to ekspert takiej klasy, że jeśli szczerze wsłuchasz się w jej porady i zrobisz wszystko co Ci doradzi, to na pewno nie będziesz mieć problemów z motywacją.

 

Uważam, że właśnie ta osoba jest najlepszym ekspertem, ponieważ:

1. Generalnie wiele osób twierdzi, że motywacja, to „drzwi”, które otwiera się od środka, dlatego na nic są wszelkiego rodzaju motywatory zewnętrzne, bo jak ktoś nie chce czegoś zrobić to i tak nie zrobi, a jak ktoś chce coś zrobić, to i tak to zrobi. Jednak ta osoba potrafi poradzić sobie z takimi trudnościami.

 

2. Ta osoba potrafi w doskonały sposób dowiedzieć się jakie są Twoje najgłębsze wartości, motywy, pragnienia i marzenia.  Ona potrafi znaleźć rozróżnienie pomiędzy Twoimi zachciankami a marzeniami [o tym rozróżnieniu było tutaj]. Ta osoba jest w stanie Ci pomóc odpowiedzieć sobie na pytanie: Czego chcę? Ta osoba jest największym ekspertem od samoświadomości, czyli wiedzy o sobie. A zebranie takiej wiedzy jest pierwszym elementem budowania motywacji.

  • Podręcznik - Jak Uczyć SkutecznościWięcej o tym, jak działać skutecznie i żyć z innymi znajdziecie w moim podręczniku:
    Jak Uczyć Skuteczności

    ZOBACZ PODRĘCZNIK

 

3. Ta osoba pomoże Ci znaleźć odpowiedź na pytania o Twoje mocne strony, o to, co lubisz robić i co Ci dobrze wychodzi. Nie jest chyba przesadzone stwierdzenie, że jest to najlepszy ekspert w tym temacie.

 

4. Ta osoba jest również świetnym ekspertem jeśli chodzi o rozpoznanie tego, czego potrzebują ludzie wokół Ciebie. Wiadomo, że jeśli robisz w życiu coś, co jest potrzebne innym, to masz większą motywację, żeby to robić. Bardzo lubimy być potrzebnymi.

 

5. Muszę Cię jednak ostrzec, że usługi tej osoby nie są tanie i mogą Cię trochę kosztować. Nie chodzi tutaj o wymiar finansowy, ale przede wszystkim o włożenie wysiłku i poświęcenie czasu, ale mogę Ci zagwarantować, że jeśli szczerze wsłuchasz się w to, co ta osoba ma Ci do powiedzenia i to zrobisz, to nie będziesz mieć problemów z motywacją.

 

Mam nadzieję, że dobrze przedstawiłem Ci kompetencje tej osoby dotyczące budowania Twojej motywacji. Teraz czas, żeby powiedzieć, kto to taki.

POKAŻ O KOGO CHODZI

Ta osoba to TY

Właśnie Ty jesteś najlepszym na świecie specjalistą od Twojej motywacji.

Nie wierzysz? To przeczytaj powyższe pięć punktów jeszcze raz i odpowiedz sobie na pytanie, czy jest na świecie osoba, do której lepiej one pasują.

 

Przeczytaj koniecznie:

Skąd mam wiedzieć czego chcę?

Pierwszy i najważniejszy nawyk skutecznego działania: MASZ WPŁYW

Jak zacząć działanie

 

UKRYJ

 

 

Pobierz Darmowy E-book

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *